Akademia Shibusen

Akademia shibusen, tu nauczysz nie tylko technik ale i czegoś więcej. Sam obierz swoją drogę, chcesz byc dobry, zły a może neutralny wybór należy do ciebie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2011-09-09 23:12:40

 Yukio

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ulica

-To jest mój świat, ja tu decyduje, o wszystkim. Kto co czuje, kto co myśli, kto co robi. Jak nie wierzysz to patrz - powiedział, po czym nagle sama siebie zaczęłaś macać po cyckach
-Mogę również zmienić twój charakter, wygląd wszystko co sobie zażyczę...albo mogę zrobić coś takiego. - pstryknął palcami po czym powstała druga "ty", która była na moje rozkazy, a następnie wyciągnęła katanę i zaczęła ciachać cię

Offline

 

#17 2011-09-09 23:41:55

Nekomi

Demon

Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ulica

-Taaa lecz jednego nie możesz zmienić. Ja juz nie żyje
Mrukneła tylko i chłopka poczuł jak go cos przebija były to pazury.
-Twoj świat działa na żywych.
Powiedziała i znikneła

Offline

 

#18 2011-09-09 23:44:21

 Yukio

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ulica

-Cholera...czemu zostałem przebity...ja... - odpowiedział, po czym wściekł się
-Cholera, jak ty możesz być martwa? Przecież widzę cie!! - powiedział, po czym w swoim wymiarze uleczył sobie ranę i wyłączył elektroniczny świat i zaczął gonić kotkę

Offline

 

#19 2011-09-10 14:38:26

Franken Stein

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 1283
Punktów :   

Re: Ulica

U Nekomi dzwoni telefon. Kto dzwoni?? Oczywiście jej mistrz
- Nekomi co się dzieje?? Gdzie nowy nabytek?? Potrzebuje nowego ciała najpóźniej za trzy godziny. I pamiętaj ma być cały i co najważniejsze żywy. Będziesz mogła go później zabić jak z nim skończe.


Czyż nie jest Śliczny XD

Podpisik Seiranka: O tak tak piękny że dzieci wieją jak cię widzą. Moja ty wredotko mała.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRezlguA4WwxdGTMOpjnRFZlEs9omWWtda3SNbVCXXP4z9ayMsC
Rzeczywiście słodki jestem

Offline

 

#20 2011-09-10 21:10:54

 Yukio

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ulica

-Żałosne... - chłopak, powiedział widząc starego profesora z błyszczącymi okularami. Chłopak powiedział
-Przyszliście po mnie? Na mnie eksperymenty?! Żałosne...A z resztą jak chcecie mnie zabrać ze sobą... to zrobimy tu za duże zamieszanie...pewnie ludzie wezwą policje, czy strasz pożarną, jak zacznie się zamieszanie.. Powiedział chłopak trzymając w dłoniach konsolę psp

Offline

 

#21 2011-09-11 19:28:14

Franken Stein

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 1283
Punktów :   

Re: Ulica

- Tym lepiej dla cb. Przynajmniej Shinigami się dowie i uratuje ci skórę
Stein uśmiechnął się szeroko i zaczął przekręcać śrubę w głowie.
- Nekomi kończy sprawę bo mi się spieszy


Czyż nie jest Śliczny XD

Podpisik Seiranka: O tak tak piękny że dzieci wieją jak cię widzą. Moja ty wredotko mała.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRezlguA4WwxdGTMOpjnRFZlEs9omWWtda3SNbVCXXP4z9ayMsC
Rzeczywiście słodki jestem

Offline

 

#22 2011-09-11 21:17:50

 Yukio

Demon

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ulica

-Taka piękna...a ma kontakty z takim świrem... - oznajmił, po czym spojrzał na Franka xD
Chłopak dalej czekał na tym jak się sprawy potoczą. Zabiją go? Kto to wie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl